WYCIECZKI

Bieszczady – nie tylko noclegi.

Wycieczki z przewodnikiem w Bieszczady, do Lwowa oraz inne …

Planując wyjazd w Bieszczady warto zastanowić się nad organizacją wolnego czasu w oparciu i ciekawe programy wycieczek organizowanych przez lokalnych touroperatorów.

Wycieczki po Bieszczadach z przewodnikiem

Spływ pontonami doliną Sanu – wyprawa pontonowa z nurtem bieszczadzkiej rzeki San. Pokonamy dziki odcinek Sanu otoczeni dziewiczą przyrodą. San w tym miejscu płynie dość wartko gdyż jest płytki ale dzięki temu w krystalicznej wodzie wypatrzyć możemy mieszkańców rzeki – pstrąga i lipienia.

Rejs jachtem po Jeziorze Solińskim – z przystani w Polańczyku wyruszymy na emocjonujący rejs jachtem pośród słynnych, zielonych wzgórz otaczających Solinę. Podczas rejsu zawiniemy do dzikiej zatoki oraz postawimy stopę na bezludnej wyspie.

Wycieczka z przewodnikiem na połoniny – pozycja obowiązkowa dla każdego – Połonina Wetlińska. Zdobędziemy ten szczyt w spacerowym tempie (każdy da radę wyjść) a następnie przejedziemy w dolinę górskiego potoku gdzie przesiądziemy się na traperskie wozy jadące w dziki las. Na trasie przejazdu ognisko ze smażeniem kiełbasek.

Wycieczki do niedalekiej zagranicy

Wycieczka do Lwowa – zdecydowanie warto ująć tę pozycję w planach wyjazdowych. Autokarowa wycieczka do Lwowa z przewodnikiem, podczas której zwiedzimy najciekawsze zabytki oraz poczujemy atmosferę Lwowa.

Wycieczka na Węgry – winnym szlakiem – odwiedzimy okolice Tokaju, skosztujemy wina prosto z beczki oraz innych, lokalnych przysmaków. Dla chętnych basenu termalne w skalnych grotach.

Wycieczka na Słowację – na Słowację można wybrać się we własnym zakresie, samochodem. Warto odwiedzić muzeum Andy Warhola w Medzilaborcach oraz renesansowe miasto Bardejov.