Kategorie
Doradca wrażeń Nowy artykuł Zima w Bieszczadach

Jak zorganizować Walentynki w Bieszczadach

Zaskocz ukochaną osobę i zorganizuj niezapomnianą. pełną przygód walentynkową wyprawę w Bieszczady

Święto zakochanych

Walentynki, znane także jako Dzień Zakochanych, to międzynarodowe święto, obchodzone corocznie 14 lutego. To dzień, w którym ludzie wyrażają swoją miłość i uczucia do bliskich im osób, przede wszystkim do swoich partnerów i partnerów.

Dzień zakochanych

W wielu krajach ludzie celebrują Dzień Zakochanych poprzez wysyłanie sobie nawzajem kwiatów i słodyczy, a także poprzez organizowanie romantycznych kolacji i randek.

Często kojarzone jest również z symbolami miłości, takimi jak serce i wizerunek amora.

W Bieszczadach kupić możesz słynne bieszczadzkie anioły trzymające w dłoniach serce.

Taki prezent – bieszczadzki anioł – ręcznie wykonany przez lokalnego artystę na pewno spodoba się Twojej ukochanej osobie.

Pomysły na Walentynki

Zastanów się, co lubi osoba, dla której chcesz przygotować prezent. Czy lubi ona słodycze, kwiaty, czy może woli coś bardziej oryginalnego, takiego jak zabawny gadżet czy dobry film?

  • Zarezerwuj stolik w restauracji lub zamów jedzenie z dowozem do domu. Możesz też przygotować romantyczny posiłek samodzielnie.
  • Znajdź odpowiednią kartkę walentynkową lub napisz własnoręcznie list z życzeniami. Możesz też przygotować specjalne, personalizowane prezenty, takie jak kubek z własnym nadrukiem czy plakat z wspólnym zdjęciem.
  • Zadbaj o odpowiednią oprawę. Możesz rozświetlić pokój świecami, udekorować mieszkanie balonami czy girlandami, albo nawet przygotować kącik z kocami i poduszkami, by wspólnie oglądać film pod kocem.

Nie zapomnij o odpowiednim stroju! Chociaż Walentynki to nie święto kostiumów, warto zadbać o to, by wyglądać elegancko i atrakcyjnie.

Gdzie wyjechać na Walentynki ?

Walentynki są obchodzone na całym świecie i są okazją do wysyłania kartek z życzeniami, kupowania prezentów i spędzania czasu z ukochanymi osobami. Zatem wspólny wyjazd w Bieszczady będzie wspaniałym pomysłem na świętowanie Dnia Zakochanych.

Wiele obiektów noclegowych w Bieszczadach – hoteli, pensjonatów, apartamentów przygotowuje specjalne oferty walentynkowe dla swoich gości.

Pomysł na prezent – VOUCHER

Zadbaj odpowiednio wcześniej o przygotowanie niespodzianki i zamów VOUCHER na romantyczny nocleg w wybranym obiekcie, który podarujesz ukochanej osobie.

Warto wybrać miejsce oferujące oprócz noclegów inne, dodatkowe usługi np.:

  • basen i SPA – romantyczny wieczór na basenie lub w saunie
  • masaż – masaż dla dwojga przy relaksującej muzyce
  • jacuzzi – wynajmij apartament z jacuzzi – to będzie niezapomniany wieczór
  • kolacja przy świecach w hotelowej restauracji z degustacją wina

Pomysły z adrenaliną dla aktywnych

Zafunduj swojemu mężczyźnie wyprawę samochodami terenowymi w Bieszczady.

Wyprawa terenówką z instruktorem jazdy to niezapomniana przygoda. Pojedziecie szlakiem miejsc związanych z serialem WATAHA, odwiedzicie wypał węgle, pokonacie rwącą rzekę oraz zdobędziecie szczyt starego kamieniołomu.

Warto na taką wyprawę zabrać ze sobą prowiant i namówić instruktora by nauczył Was rozpalania ogniska w wyznaczonym do tego miejscu. Podczas wspólnego pieczenia kiełbasek Wasze uczucie zapłonie niczym rozżarzony konar w prawdziwym, bieszczadzkim ognisku.

Mamy nadzieję, że te wszystkie nasze rady pomogą Ci w przygotowaniach do Walentynek, a dzięki nim będzie to niezapomniany, pełen wrażeń czas w towarzystwie ukochanej osoby. Niech od tego dnia, Bieszczady na zawsze kojarzą się Wam z fajnym czasem spędzonym pośród Zielonych Wzgórz.

Nocleg w Bieszczadach w Walentynki

Jeśli jedziesz w Bieszczady na Walentynki to baw się dobrze, korzystaj z atrakcji regionu oraz dobrodziejstw dzikiej przyrody wraz z ukochaną osobą.

Ceny za nocleg w okolicy Jeziora Solińskiego